DOSTAWA.

 1. Sklep realizuje dostawy Zamówień na terenie Polski, jak również po indywidualnych ustaleniach między Sprzedawcą a Klientem na terenie Europy, Ameryki i Azji.
 2. Dostawa Towarów odbywa się na wskazany przez Klienta w zamówieniu adres.
 3. Sposoby dostawy zamówionych towarów: za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej listem poleconym priorytetowym.
 4. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w siedzibie sklepu (Wysoka ul. Chabrowa 47 lok 1 ,52-200 Wrocław).
 5. Koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.
 6. Dostawa jest realizowana niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 7 dni od zawarcia umowy.
 7. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za wydłużony czas dostawy lub brak dostawy z powodu podania przez Klienta nieprawidłowego lub niepełnego adresu dostawy.
 8. Sprzedawca odpowiada za wady rzeczy, zgodnie z przepisami Kodeksu cywilnego.
 9. Minimalna wartość zamówienia do wysyłki wynosi 5zł. Zamówienia o mniejszej wartości mogą być tylko odbierane osobiście w naszym sklepie stacjonarnym, po wcześniejszym umówienie terminu odbioru.
 10. Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.
 11. Przy złożeniu dwóch zamówień w tym samym czasie, przy płatności przelewem prosimy pominąć jeden koszt wysyłki.
 12. Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.

 CENY I METODY PŁATNOŚCI.

 1. Ceny Towarów w Sklepie są cenami brutto (wraz z podatkiem VAT) wyrażonymi w walucie złoty polski lub euro.
 2. Klient może wybrać następujące metody płatności:
  • przelew bankowy na rachunek bankowy Sklepu. Wysyłka Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sklepu, nie później jednak niż w terminie 7 dni od daty otrzymania przelewu;
  • e-płatność za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU. Wysyłka Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po otrzymaniu od firmy PayU potwierdzenia wykonanej transakcji, nie później jednak niż w terminie 7 dni;
  • e-płatność za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayPal. Wysyłka Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po otrzymaniu od firmy PayPal potwierdzenia wykonanej transakcji, nie później jednak niż w terminie 7 dni;
  • płatność gotówką w siedzibie Sklepu,
  • płatność gotówką Kurierowi za pobraniem.
 3. Sklep w przypadku niektórych Towarów, a w szczególności Towarów na zamówienie zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności i dostawy poprzez nieudostępnianie określonych opcji płatności i dostawy.
 1. Sklep w przypadku niektórych Towarów, a w szczególności Towarów na zamówienie zastrzega sobie prawo do wpłaty zaliczki celem uruchomienia Zamówienia.
 2. Zamówienia nieopłacone w terminie 7 dni będą automatycznie anulowane, chyba że klient w czasie składania zamówienia, lub w późniejszym terminie poinformuje sklep o późniejszym dokonaniu płatności.

Cennik wysyłki

 

POCZTA POLSKA - List polecony priorytetowy na terenie polski  9 zł

KURIER DHL - 17 zł

KURIER DHL Z POBRANIEM- 21 zł

WYSYŁKA MIĘDZYNARODOWA - 17 zł

Płatność za pobraniem jest dostępna dla zamówień o wartości większej niż 30zł.

Zamówienia na niższą kwotę realizowany są wyłącznie po przedpłacie.

 

dane do wpłaty przelewem:

03 2490 0005 0000 4000 7855 9414 (Alior Bank)

Radosław Ratajczyk

ul. Chabrowa 25/4, 52-200 Wysoka, Polska

w tytule przelewu proszę podać tylko numer zamówienia

dane do wpłaty przez paypal:

bricksstickers@gmail.com

w opisie płatności wystarczy podać tylko numer zamówienia

 


PayPal